Відео Соціум

У Франківську молодь і патрульні вчилися боротись з дискримінацією (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Знання заради поваги одне одного. В Івано-Франківську говорили, як боротися з дискримінацією. Такий тренінг з ініціативи ГО «Молода Просвіта Прикарпаття» влаштували для учасників проекту «Молодіжні радники поліцейських» і самих правоохоронців.

У ролі тренера — експерт з Києва Олена Бондаренко. Переконана: в Україні явище дискримінації доволі поширене. І вона проявляюється на багатьох рівнях.

Люди повсякчас засуджують за статевими, віковими, етнічними, національними та іншими ознаками. Тим паче такі випадки бувають не лише в побуті, але й на роботі. І, на жаль, ніхто не знає, що в такому разі робити, йдеться в сюжеті Каналу 402.

Тренер переконана: якщо знати, що таке дискримінація — її можна уникати. З цим погоджуються й молоді учасники навчань. Мовляв, з цим явищем у житті зіштовхуються часто. І вважають, що краще співіснувати, поважаючи одне одного.

А от франківські патрульні в своїй роботі керуються принципом «перед законом всі рівні». Тому під час несення служби намагаються забувати про всі особисті стереотипи. І сподіваються, що це добрий приклад, який може запозичити молодь

Подібні тренінги та інші акції організатори планують проводити і на далі.

Нагадаємо, до числа молодіжних радників поліцейських входять близько півсотні вихованців коледжів та училищ, які співпрацюють з правоохоронцями за для зменшення правопорушень у їхніх навчальних закладах.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.