Відео Люди

У Франківську діє творча майстерня для особливих дітей (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Різьба по дереву, гончарство, малювання, випічка та навіть освоєння музичного інструменту. Все це можна опанувати в незвичній творчій майстерні, яку створила громадська організація «Об’єднані любов’ю».

Її керівник Марія Червак каже, буквально місяць тому в рамках проєкту «Інклюзивна взаємодопомога» організувала серію майстер-класів для особливих діток і не тільки, йдеться в сюжеті 402 Канал, пише Репортер.

Завдяки таким майстерням діти мають змогу зайнятися чимось цікавим, знайти друзів та відкрити у собі приховані таланти. Як от Юрій, який створює картини за допомогою голки та нитки. Його мама Марія Літанюк каже, син може годинами сидіти за роботою.

Творча реабілітація творить дива. У цьому переконана викладач гри на фортепіано Вікторія Зіданюк. Вона вперше взялась навчати діток з особливими потребами. Каже, для кожного окремого учня потрібен особливий підхід. Однак це того варте.

Навколо дітей гуртуються і батьки, які обмінються порадами та досвідом. А головне, підтримувати одне одного.

Всі заняття для дітей та батьків є абсолютно безкоштовні. Також в рамках проєкту в приміщенні народного дому Просвіти буде відкрита соціальна «Інклюзивна крамничка». Там можна буде придбати іграшки, сувеніри та солодощі виготовлені їхніми вихованцями.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні