Відео Культура

У Франківську актори покажуть виставу, аби зібрати гроші на рації для військових (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Їх відправлять для захисників 102 бригади 78 батальйону Івано-Франківської тероборони, які зараз знаходяться на передовій.

Рації для них життєвонеобхідні, йдеться у сюжеті Каналу 402, пише Репортер.

Виставу зіграють вже цієї суботи, 11 червня, о 17.00

Їм необхідні рації зараз, загальна сума, яких складає 160 тисяч гривень, – говорить співорганізаторка збору Анна Кальянова. – Серед тих хлопців знаходиться мій рідний брат,  а також його товариші, які стали моїми приятелями. Вони дали такий запит. Ми вирішили зорганізуватися також з рідним братом ще одного військового, який зараз з моїм братом разом на Сході. І ми вирішили розпочати цей збір разом.

Читайте:

Євгенія Бардяк: «Війна нікого не змінила, тільки підкреслила, хто є хто»

Для підтримки бійців паралельно зі збором коштів у «Новому Театрі» покажуть благодійну виставу «Полігон або Бубновий ельф». Зіграють її актори вже цієї суботи. Вартість квитків, каже актор Володимир Тафійчук, не встановлюють. Глядачі кидатимуть у спеціальну скриньку суму, яку зможуть.

Це конспірологічний трилер для глядачів 16+, – говорить Тафійчук. – Вистава про те на що готова піти молода сім’я для того, аби зберегти сімейну ідилію незважаючи на різні зовнішні чинники. Він політтехнолог, вона психолог. Він творча особистість, нереалізований письменник. За декілька днів вони дуже багато чого нового дізнаються один про одного. Детективна ситуація.

Часу на збір коштів, кажуть організатори, мало. З необхідної суми вже є близько 90 тисяч гривень. Засоби зв’язку планують закупити і відправити бійцям наступного тижня.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.