Відео Культура

У франківському драмтеатрі можна «підвісити квиток» на виставу для незнайомців (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr
Вони певні – кожен може полюбити театр так, як люблять його вони. Навіть якщо грошей, чи можливостей для походу туди бракує. І знають як зарадити.

У франківському драмтеатрі запустили акцію «підвішених квитків». Пояснюють – від початку війни активно включилися у різноманітні корисні ініціативи: влаштували у своєму храмі «Рух опору», організовували благодійні покази та запрошували переселенців на безкоштовні перегляди вистав. Тепер вирішили розширити боротьбу на культурному фронті, йдеться у сюжеті Каналу 402, пише Репортер.

франківському драмтеатрі новини Івано-Франківська

Це не тільки для людей які не мають достатньо фінансів, аби відвідати театр, – говорить комунікаційний менеджер драмтеатру Євген Хімейчук. – Це також має працювати для людей, які вважають, що театр не те на що треба витрачати гроші. Вони зможуть прийти, взяти цей квиток, прийти на виставу і закохатися в театр. Бо в нього неможливо не закохатися. Ми намагаємось донести людям те, що театр зараз необхідний. Це є культурний фронт і людина може отримати терапію для себе.

До теми: Франківський драмтеатр опублікував репертуар на червень

Жодних обмежень у виборі вистави, чи кількості «підвішених квитків» немає. І алгоритм дій максимально простий – будь-хто може придбати білет і через театралів подарувати його іншій людині. Онлайн – надіславши його на пошту театру, або ж безпосередньо у касі.

Приходить людина, оплачує мені квиток в касі, я його лишаю собі, у драмтеатрі, – пояснює касирка Ярина Макогін. – Потім приходить людина яка немає коштів чи я їй пропоную цей квиток і все. За вчора купили один квиток на «Солодку Дарусю». І навіть написали послання: «З любов’ю від незнайомки».

Придбати підвішений квиток можна як анонімно, так і публічно. А тим, хто зголоситься подарувати незнайомцям перегляд вистави, обіцяють приємний бонус.

Долучені до ініціативи отримають запрошення на ламповий вечір з акторами театру.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.