Відео Культура

Сім днів з Тарасом Прохаськом: у Франківську презентували книгу-інтерв’ю Тетяни Терен (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr
40 годин розмов про все життя. В Івано-Франківську презентували книгу-інтерв’ю Тетяни Терен «Сотворіння світу. Сім днів з Тарасом Прохаськом».

У ній зображений портрет відомого українського письменника – його життя, побут та творчість. Окрім того, каже авторка, спілкувалися з письменником як з біологом за фахом. Прохасько розповідає про рослин, тварин, людей, а наприкінці ділиться роздумами про Бога, йдеться у сюжеті Канал 402, пише Репортер.

«Насправді я хотіла би і цією книжкою і назвою показати, що для нас усіх важлива розмова, вміння виповідати свої думки і також важливе вміння їх слухати, бо на цьому перетині розмов і слухання народжуються дуже важливі речі, – говорить авторка книга Тетяна Терен. – Я якраз хотіла показати, що кожна розмова це якраз і є творення нашого світу і від нас залежить чим ми його наповнимо».

Ідея написати книгу про Прохаська в авторки народилася близько восьми років тому. Щоб зібрати матеріал для неї Тетяна Терен жила в Івано-Франківську сім днів. Щодня письменник з авторкою спілкувалися по кілька годин поспіль. Усі розмови між ними імпровізувалися і списку запитань заздалегідь Тарас Прохасько не мав. Тож між ними і виникла довіра у розмовах.

«Це дуже важливо, це ж все ж таки є не історична якась книжка, це є книжка якоїсь такої паралітераторної бесіди, – каже тарас Прохасько. – І тут ці речі контакту, близькості, довіри, правдивості вони є на тому, що дійсно контакт певний був. І дійсно я робив то, що я хотів в той час. І Таня приймала то, що я тоді роблю».

Розшифровувала розмови авторка майже рік. «Сотворіння світу» розбито на сім розділів. Вони умовно синхронізовані із розділами Книги Буття і відповідно тематизовані. Тому книгу можна читати як від початку до кінця, так і окремо кожен розділ.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.