Відео Люди

Реставраторка з Ірпіня відновлює експонати в Івано-Франківському краєзнавчому музеї (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Мистецька співпраця у часи війни. Реставраторка з Ірпеня Олена Кіслих відновлює експонати в Івано-Франківському краєзнавчому музеї.

Зараз реставраторка працює над меблевим гарнітуром XIX століття – проводить його консервацію. Фактично, рятує від подальшого руйнування, йдеться у сюжеті Каналу 402, пише Репортер.

Коли розпочалося повномасштабне вторгнення росії, жінка вагалася, чи виїжджати. Але на початку березня таки вийшла з Ірпеня по кладці на місці зруйнованого моста. Переповненим евакуаційним потягом приїхала до Івано-Франківська.

У Києві Олена має майстерню, проводить майстер-класи з кераміки та мозаїки, і працює реставратором в Національному науково-дослідному реставраційному центрі України. В Івано-Франківську колеги допомогли знайти роботу в музеї.

Читайте також: Кава на кавунах. У Франківську молоді херсонці відновили улюблену справу (ФОТО)

У музеї кажуть: мали нагальну потребу привести до ладу цей меблевий гарнітур. І допомога такого досвідченого фахівця стала справжньою знахідкою.

Квартира Олени в Ірпіні вціліла, але вибуховою хвилею повибивало вікна. Їх вже замінили на нові. Тому невдовзі жінка планує повернутися додому.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні