Відео Люди

Положинський, Мері, ТНМК й Kozak System. Українські музиканти пишуть про героїв та для них (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Війна внесла свої корективи в усі аспекти нашого життя. Але вона не здатна зупинити життя країни, яка виборює свою свободу. Українські артисти, кожен у свій спосіб, долучаються до цієї боротьби.  Культурний фронт також дуже важливий і робить великий внесок у нашу перемогу.

Днями Віктор Винник і гурт Мері представили пісню під назвою «Герой». Для відео були використані живі кадри війни,  пише Репортер.

Українські музиканти новини Івано-Франківська

Пісня цікава тим, що була написана більше десяти років тому, в 2011-му, тоді ж була записана демоверсія. Усі ці роки пісня пролежала у шухляді, чекаючи свого часу, – йдеться у дописі до відео.

Олександр Положинський «Морська піхота»

Цю пісню Положинський планував записати разом з гуртом OT VINTA ще восени 2021 року. Однак ковідна болячка перекосила майже всіх їх почергово, завадивши вчасно реалізувати задумане. А потім, скинувши всі свої гібридні маски, за якими нікчемно ховався останні вісім років, підступний ворог напав на нашу країну з різних боків.

Морська Піхота України, разом з усіма героїчними захисниками рідної Батьківщини, стала на перешкоді смертоносним планам ворога. На жаль, дехто із героїв цієї пісні та цього відео прийняв славну смерть на полі бою, так і не почувши присвячених їм слів.

З вдячністю і повагою до всіх морських піхотинців України, підтримуючи бойовий дух живих і бажаючи справедливої помсти за полеглих, ми з музикантами OT VINTA вирішили записати дві різних версії цієї пісні, – йдеться в описі до відео.

ТНМК feat. KOZAK SYSTEM – Мамо.

Танок на майдані Конґо та KOZAK SYSTEM об’єдналися, аби презентувати новий спільний трек “Мамо”. Пісня натхненна подіями визвольної війни українського народу проти російської окупації.

Лірик-відео на цю композицію презентували на YouTube-каналі ТНМК 18 березня. В ній йдеться про українського солдата, який повертається додому лише на один день й обіцяє мамі, що все буде добре.

Слава Україні!
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.