Відео Культура

Поезія, музика й театр. Верховина запрошує на «Via Carpatia 2019» (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Вище в гори, ближче до себе. Міжнародний форум «Віа Карпатія» готується приймати гостей.

Протягом 14-16 червня на Верховинському співочому полі відбуватиметься масштабний гуцульський фестиваль. Музика, танці, співи та національний колорит. Тут все дихає святом, йдеться у сюжеті Каналу 402.

Що ж стосовно програми фестивалю, то вона буде доволі різноманітна. Так, 15 червня, звідусіль лунатимуть віршовані рядки відомих українських класиків та сучасників.

Юрій Андрухович, один з тих, хто виступатиме у цей день перед багаточисельною публікою. Він каже, гостям варто відвідати поетичну акцію пов’язану з впорядкованою Іваном Малковичем Антологією української поезії «Від Тичини, до Жадана».

Обіцяють також потужну музичну програму. Зокрема на фестивалі виступлять метри української симфонічної музики. Так, до прикладу поціновувачі творчості Мирослава Скорика матимуть унікальну можливість послухати одне з його останніх творінь.

Також в рамках форуму, з 14 по 15 червня відбудеться міжнародна конференція «Коло Вінценза», де дискутуватимуть про найбільші суспільно-політичні події в Україні та Європи за останні 30 років. Також говоритимуть, як спільно розвивати Карпатський регіон.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.