Відео Люди

Після святкування випускного на Богородчанщині – у лікарні побільшало пацієнтів (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
За повідомленням ДУ «Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» станом на 23 червня встановлено 17 осіб, з них 8 дітей до 18 років, жителів сіл Саджава та Глибоке Богородчанської ТГ.

Всі захворіли в результаті відвідування та вживання продуктів харчування 17.06.2021 в готельно-ресторанному комплексі «Діброва». Раніше йшлося про 11 хворих, пише Репортер.

З 17 осіб – 12 осіб госпіталізовано до інфекційного відділення Богородчанської лікарні з попереднім діагнозом «гостра кишкова інфекція». Ще п’ять осіб з попереднім діагнозом «гострий гастроентероколіт невстановленої етіології» перебувають на амбулаторному лікуванні в Саджавській лікарській амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Стан перебігу хвороби середньої важкості. Заключний діагноз встановлюється. На об’єкті виникнення спалаху проводяться заходи з епідрозслідування.

Нагадаємо, що 19 та 20 червня, до інфекційного відділення Богородчанської центральної лікарні з попереднім діагнозом «гостра шлунково-кишкова інфекція» госпіталізовано 10 осіб, серед яких 6 дітей 2003-го і 2004-го років народження.

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області повідомило, що ймовірною причиною отруєння десятка прикарпатців, з яких шестеро дітей, у відпочинковому комплексі «Діброва» є вживання протермінованих продуктів.

22 червня на засіданні комісії з ТЕБ і НС Богородчаської селищної громади, ухвалене рішення щодо тимчасового припинення роботи ресторану ГВК «Діброва».

Також поліція відкрила кримінальне провадження за фактом отруєння на випускному у «Діброві».

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.