Відео Люди

Німецькі діти зібрали кишенькові гроші, аби підтримати маленьких франківців (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Жертвували свої кишенькові гроші. Учні початкової школи з німецького міста Вертінген влаштували благодійну акцію, щоб підтримати маленьких українців, які постраждали внаслідок війни.

Діти збирали, хто скільки міг – по 1, 2 чи 3 євро, щоб закупити медикаменти та дитяче харчування.  йдеться у сюжеті Каналу 402, пише Репортер.

діти зібрали новини Івано-Франківська

Не знаю, хто їм підказав, що вони вирішили зібрати гроші, – каже волонтер Олександр Фукс. – Потім подзвонили нам, кажуть: ми зібрали гроші, що вам потрібно купити? Сказав, аби якісь медикаменти і для дітей щось. Тому що знаємо, що багато дітей тут народилися, і потребують допомоги.

Читайте також: Богдан Питель: «Ми робили все, аби люди розуміли, що ЦНАП про них турбується»

Гуманітарну допомогу передали одній із дитячих лікарень Прикарпаття. Тут, окрім місцевих мешканців, лікуються маленькі пацієнти із зони бойових дій. Тому підтримці іноземних благодійників у медзакладі завжди раді.

Волонтери з Вертінгена підтримують Україну з перших днів повномасштабного вторгнення росії. Передавали одяг, їжу, матраси, ліжечка та обладнання для рятувальних служб.

З 24 лютого Вертінген із населенням 11 з половиною тисяч осіб вже зібрав та передав Україні понад 150 тонн гуманітарної допомоги.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні