Відео Люди

Не опускати рук. Зіркове подружжя Решетніків у Франківську працює на інформаційному фронті

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Зіркове подружжя Григорія та Христини Решетніків, як і більшість українців, змушене було залишити рідну домівку. Нині вони мешкають у Франківську.

Та навіть попри це, сидіти склавши руки не збираються. Нині вони активно воюють на інформаційному фронті, волонтерять і морально підтримують українців у соцмережах, йдеться у сюжеті 402 Канал, пише Репортер.

Читайте також: Безпека та інтеграція. Як у Франківську 35 ГО об‘єдналися у дієвий волонтерський штаб

Це певна інформаційна зброя, і в цій війні Україна повністю виграє за технологіями, мудрістю виграє цю інформаційну війну. І так чи інакше це величезний успіх, який впливає на хід військових подій. Намагаємося записувати відео до ЗСУ. Хлопці з передової пишуть, що їм важлива така підтримка. Це така інформаційна зброя, яка як підтримує наших, так і психологічно подавляє суперників, загарбників, – говорить Григорій Решетнік.

Також подружжя Решетніків волонтерить. Розповідають, що отримують дзвінки від знайомих і незнайомих людей, що комусь треба щось знайти, відвезти, перевезти чи поселити когось у Франківську.

У нас дуже багато друзів за кордоном, які хочуть допомогти. Ми налагоджуємо зв’язки, шукаємо підприємства в Україні, аби відшивати речі, – говорить Григорій Решетнік. – У наш час важлива психологічна підтримка. Через свої соцмережі, ефіри та інтерв’ю хочемо підтримати моральний дух та закликати людей. аби вони ніколи не опускали рук, не здавались і боролися.

Тут не страшно засинати. Батьки відправили двох доньок і бабусю до Франківська з Авдіївки

 Усі, хто за кордоном, повернуться, ми всі повернемося в наші домівки, відбудуємо те, що знищили російські окупанти. Обов’язково наша країна стане європейською. Ми будемо виховувати наших дітей в європейській, вільній, незалежній Україні, – додає Христина Решетнік.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.