Відео

На Донеччині визначили переможця пісенного конкурсу “Караоке в Едельвейсі” (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
На Донеччині завершився фінал пісенного конкурсу «Караоке в Едельвейсі».

 Перше місце на пісенному конкурсі отримав військовослужбовець 10 гірсько-штурмової бригади Дмитро Кухарський, передає Репортер із посиланням на 10 окрему гірсько-штурмову бригаду.

“Караоке-батл організували військовослужбовці 10 гірсько-штурмової бригади «Едельвейс», яка дислокується у Коломиї.  Конкурс проходив у кілька етапів у містах Часів Яр, Нью-Йорк, Костянтинівка, Бахмут, зібравши тисячі прихильників з числа як військових, так і цивільних мешканців Донеччини. Гасло проєкту – «Армія з народом!». Про це повідомляє пресслужба ООС”, – йдеться в дописі.
Для ведення фінального конкурсу військові запросили автора і беззмінного ведучого проєкту «Караоке на Майдані» Ігора Кондратюка. До завершального етапу увійшли 13 учасників, які змагалися за звання кращого виконавця на центральній площі міста Торецьк. Переможця традиційно визначили оплесками глядачів.
За результатами народного голосування перше місце на пісенному конкурсі отримав гірський штурмовик Дмитро Кухарський, друге – наймолодший учасник проєкту, мешканець Торецька Олександр Скирденко, третє – Євгенія Баландіна, військовослужбовець бригади «Едельвейсів».
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.