Відео Гроші

Міністр оборони Рєзніков розповів, чому захисники України отримують різні зарплати (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Міністр оборони України – про грошове забезпечення військовослужбовців, додаткову винагороду на період воєнного стану.

Крім того, Олексій Рєзніков пояснив, чому іноді в рамках однієї бригади чи навіть батальйону розмір виплат може суттєво відрізнятися, пише Репортер.

Рєзніков новини Івано-Франківська

Ось що саме розповів міністр Олексій Рєзніков:

Для тих воїнів, які беруть участь у боях, додаткова винагорода визначається з розрахунку 100 тисяч гривень на місяць. Або приблизно 3000 грн на день.

Кількість днів, які військовослужбовець безпосередньо перебував у бою, виконував бойові завдання, визначається на підставі бойових наказів і розпоряджень, які видаються військовим командуванням різних структур сил оборони.

Платежі розведено на дві частини, тому що розмір щомісячного грошового забезпечення відомий. Він майже однаковий кожного місяця.

А розмір додаткової винагороди за підсумками місяця фінансові служби частин мають порахувати на підставі бойових наказів.

Читайте: Херсон на межі відчаю. Місцеві активістки про життя в окупованому місті

Чим більше днів військовослужбовець провів у бою, тим більшу додаткову винагороду він отримає. Кожного місяця ця сума може суттєво відрізнятися.

Також слід розуміти, що окремі підрозділи тієї чи іншої бригади можуть знаходитись у бою. У той час як інші перебувати у пункті постійної дислокації, проходити злагодження чи виконувати інші, небойові завдання.

Тому в рамках однієї бригади чи навіть батальйону розмір виплат може суттєво відрізнятися. Все залежить від бойових наказів.

Наступне подібне звернення буде щодо грошового забезпечення і виплат пораненим. А також щодо виплат родинам наших загиблих воїнів.

Читайте: Ціни на пальне – до небес. Чи збільшаться тарифи на проїзд у Франківську
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні