Відео Війна

Люди зі Снятинщини лежать в лікарні з COVID-19 цілими сім’ями

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Госпіталізують сім’ями: на Снятинщині почали більше хворіти на коронавірус

Ситуація із захворюванням на коронавірус у Коломийській ЦРЛ напружена, заявив медичний директор лікарні Віктор Бойко, йдеться в сюжеті НТК.

Наразі у ковідному відділенні на стаціонарі перебувають 62 пацієнти, четверо в реанімації, одна пацієнтка зі Снятинщини померла. “Протягом тижня був великий обіг пацієнтів”, – повідомив лікар.

Серед госпіталізованих залишилися 15 пацієнтів з Верховинщини – їх прийняла Коломийська ЦРЛ, оскільки Косівська була переповнена. Віктор Бойко додав, що минулого тижня в лікарню поступило 28 верховинців. Частина перейшли на амбулаторне лікування. Зростання захворюваності серед верховинців спостерігалося в три рази.

У порівнянні з початком карантину використовують значно більше ліків, зазначив Віктор Бойко.

Цікаво, що в ЦРЛ тільки 11 пацієнтів із діагнозом коронавірусна хвороба мають ПЛР-підтвердження. З них лише один хворий з Коломийської ОТГ, решта – верховинці і снятинці.

Лікар зазначив, що минулого тижня лікарню завантажила ситуація на Верховинщині. «Цього тижня аналогічна ситуація, тобто стрибок захворюваності на коронавірус, є на Снятинщині. Особливо в районі села Стецева. У нас лежать сім’ями, з сусідами. Очікуємо зростання ПЛР-підтверджень по Снятинському району як мінімум вдвічі», – пояснює медик.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.