Відео Люди

Капітан збірної України з футзалу Петро Шотурма розповів про 35 днів в окупованому Херсоні (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Зараз ситуація набагато гірша. Хлопці, які залишились у Херсоні, кажуть, що людей вишукують, вирізають двері, заходять у квартири, людей забирають, особливо журналістів і тих, хто служив у ЗСУ.

Франківець Петро Шотурма дивом врятувався з окупованого Херсона. Коли почалась війна, його донечкам-двійняткам було лише три місяці. У Херсоні родина Шотурми пробула понад місяць і зараз він привіз їх до рідного Франківська, йдеться у сюжеті Каналу 402, пише Репортер.

За словами Петра Шотурми, ситуація в Херсоні була жахлива. Неможливо було дістати ліки, а з часом не стало й потрібних продуктів для дітей.

Ми там пробули днів 35. Побачили це все на свої очі. І відчули. Два тижні ми жили в підвалах, тому що ситуація була нестабільна. Коли закінчувався комендантський час, старалися виходити на вулицю. Побути 20-30 хвилин, аби діти хоч подихали. У нас двійнятка – дві дівчинки. Коли почалась війна, їм було три місяці, – говорить Петро Шотурма.

Також розказує, що, попри все, на мітинги за Україну збиралося по 6-7 тисяч людей. А потім окупанти почали стріляти по людях, по ногах.

Читайте: Із гарячих точок і тилу. Як у Франківську допомагають пережити стрес від війни

Поки не було сильних боїв в Херсоні, то було спокійно, – каже Петро. – Але ти знав, що під вікном їздять танки. Зараз зовсім інша ситуація. Хлопці, які там залишились, кажуть, що людей вишукують, вирізають двері, заходять у квартири, забирають, особливо журналістів, хто служив.

З команди Шотурми у Херсоні залишилося п’ятеро людей. Він їм постійно каже, аби пробували виїжджати. Але той шлях, яким їхала родина Петра, вже закритий.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні