Відео Розваги Фото

Івано-Франківськ встановив рекорд з наймасовішого трембітання – 146 учасників (ФОТО, ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У середу, 25 грудня, на території Палацу Потоцьких зібралися водночас 146 трембітарів.

Подивитися на дійство прийшло багато охочих, пише Репортер.

Учасники голосно репетирувати, фотографувались і навіть давали міні-майстер-класи.

Організатор рекорду,  фронтмен гурту «КораЛЛі» Мишко Адамчак каже, що з самого початку був упевнений в успішності задуму. Але, попри заявлену сотню учасників, до останнього тримав інтригу щодо точної їх кількості.

Ми з нашим гуртом уже більше 10 років використовуємо трембіту на виступах, – каже Адамчак. – Тому ідея рекорду прийшла сама собою. Зазвичай використовуємо до п’яти трембіт, але подумали, чому б не зібрати близько сотні?

Перед початком він розповів, як саме відбудеться рекордне трембітання.

Заступниця директора департаменту освіти Наталія Микула потрапила в рубрику “людина тижня”

Люди стануть у велике коло обличчям до ведучого і трембітатимуть. Як бачите, вони вже всі тренуються, бо приїхали не лише професіонали, а просто всі-всі охочі,  які спеціально кілька попередніх днів тренувалися з нами. Вони вчилися взагалі з нуля. Звісно, не всі будуть повноцінно грати, але ніби у всіх виходить непогано, – говорить Адамчак.

Трембіти збирали з усієї України. У репетиціях брали участь близько 60 людей.

Головну мелодію триматимуть запрошені гуцули, які навіть за поглядами розуміють, що вони грають. А всі інші просто їх підтримуватимуть, – говорить Мишко Адамчак.

Андрійкові Мартищуку – 11 років. Він приїхав з Яремче. Хлопчик розповідає, що дуже любить гурт “КораЛЛі”, тож як почув про організацію рекорду, то одразу попросив маму зареєструвати його.

Микола Павлюк приїхав з Делятина колядувати, а заодно потрапив на рекорд.

Я їжджу горами й полонинами. – розповідає пан Микола. – Так я потрапив до чоловіка, який зробив мені трембіти. Він сказав, що легка трембіта не є файна. Має бути густе дерево, воно скоро не гниє. Але я взяв собі й легшу, й важчу. Тепер маю дві.

За командою ведучого «Слава Україні!» учасники встановили новий рекорд. Потім усі пішли до стін ОДА, аби ще раз затрембітати та зробити спільні фото.

Авторка: Тетяна Скоропляс
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.