Відео Люди

Франківські школярі повернулися до шкіл на літнє таборування (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Літо без планшетів, комп’ютерів та у колі однокласників. Вперше за останні три місяці франківські учні повернулися до шкіл. Та не на традиційні уроки, а таборувати.

І якщо раніше із нетерпінням чекали канікул, то тепер зізнаються школярі  – за цими стінами скучали як ніколи досі, йдеться у сюжеті Каналу 402, пише Репортер.

Франківські школярі
Вперше за останні три місяці франківські школярі повернулися до шкіл

У «Мовній школі», на яку перетворився Ліцей №11, діти щодня опановують англійську. І під час занять, і на перерві у цьому класі спілкуються лише нею. А щоб дітям було цікавіше, не просто поглиблено вчать матеріал, а ще й співають і навіть танцюють.

Читайте:

Тварини – як люди. Франківка Ліна Якібчук допомагає собакам впоратися зі стресом (ФОТО)

Традиційного дзвінка під час таких уроків немає. А заняття тривають рівно стільки, щоб не обтяжувати дітей. І взагалі, кажуть вчителі, кожна хвилина тут на користь не лише для розуму, але й тіла. Бо літо – час оздоровлення.

Щоправда, нині у місті табори працюють не у всіх школах, а лише у 11-ти. Свої корективи внесла війна, тому обрали для занять заклади, де є надійні укриття на випадок тривоги.

Звісно вони не такі звичні, як були раніше, немає харчування, цілоденного перебування, – говорить заступниця міського голови Вікторія Дротянко. – Ми задіяли 11 шкіл, які займаються у різних напрямах: англійська мова, французька, веб-дизайн. Є школи, де викладають духовну етику. Ці навчання у тих ліцеях, де є сховища, які обладнані всім необхідним.

Відпочинок та навчання у пришкільних таборах Франківська триватиме два тижні.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.