Відео Люди

Фаст-фуд ресторан в Івано-Франківську зібрав на ЗСУ 600 тисяч гривень (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Вкрай важливо запустити місцеву економіку. В Івано-Франківську до цього підійшли у креативний спосіб. В одному з ресторанів готувати бургери запросили відомого телеведучого Сергія Лиховиду.

Таким чином хочуть привернути відвідувачів, аби ті підтримали бізнес. Бо сьогодні це головний ресурс для нашої перемоги. До того ж 80% прибутку ресторану йде на розвиток важливих проєктів у Франківську. За три місяці війни на підтримку армії тут передали 600 тисяч гривень, йдеться у сюжеті ICTV, пише Репортер.

У студентські часи Сергій працював офіціантом, готував під час карантину. До приготування бургера “По-лиховидськи” підійшов зі всією відповідальністю. Кілька днів вчився особливостям приготування страви. Жартує, ще більше бургерів з’їв. Бургери від відомого телеведучого розходилися миттєво.

Читайте також: Shuflia для війська та Європи. Як франківська мануфактура працює в нових умовах (ФОТО)

Івано-Франківськ рідне місто Сергія, тому до такої ідеї долучився одразу, бо це частина соціального проєкту.

80% прибутку Urban Space перераховують на міські соціальні ініціативи. Такий проєкт діє вісім років. відколи працює громадський ресторан.

І пори війну за останні три місяці вдалося зібрати понад 600 тисяч гривень. Гроші передали на закупівлю військової амуніції.

Такі заходи потрібні, аби загалом підтримати бізнес в Україні, об’єднати і помагати один одному, – говорить івент-менеджерка Соломія Бутковська. – Об’єднати довкола себе медійних людей, людей впізнаваних

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.