Відео Люди

Дві франківки передали 1500 гривень на автівки для ЗСУ з продажу електронної літератури (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Книги за вартістю кави. Двоє франківок започаткували акцію для підтримки ЗСУ. На сторінці онлайн-крамнички «Букстор» в Інстаграмі дівчата продають електронну літературу.

Ціна однієї книги символічна – 40 гривень. Щоб кожен бажаючий, каже співорганізаторка акції Валерія Пирог, зміг придбати її дешевше ніж на спеціальних сайтах. І таким чином допомогти українським захисникам вибороти перемогу якнайшвидше, йдеться у сюжеті Каналу 402, пише Репортер.

Ми як і всі волонтери зрозуміли, що звичайний збір коштів вже трохи не діє, відповідно людям треба давати щось взамін за їхні кошти, аби в них була мотивація їх скидати, – говорить Валерія Пирог. – Зараз такий час, коли кожна людина має робити щось для того, аби ми перемогли.

Дівчата вже перерахували 1500 гривень з продажу літератури волонтерам, які збирають кошти на автомобілі для бійців. За два дні акції книги придбали 15 людей.

Читайте: В Івано-Франківську майстерня з Краматорська виготовляє меблі для переселенців

Вибір літератури в онлайн-крамниці чималий – близько трьох сотень примірників. Купити можна відомі зарубіжні та українські видання різних жанрів.

У коментарях зазначений номер рахунку, людина скидає на карту певну суму. Далі у платежі вказує свій номер телефону, ми її знаходимо і скидаємо книгу в телеграмі, які вона замовила, – розказує співорганізаторка акції Вікторія Панашенко. – У нас є книги українською та англійською.

Читайте також: Калуські пластуни готують на передову супи та каші швидкого приготування (ФОТО)

Ціни на книги, кажуть дівчата, збільшувати не будуть. Триватиме акція безстроково. До перемоги всі кошти перераховуватимуть для потреб бійців. А після – благодійним організаціям.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.