Відео Гроші

Два за добу. Українці скинули 296 мільйонів на «Народний Байрактар»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Добу тому, 22 липня,  Сергій Притула з нагоди дня народження розпочав збір коштів в рамках проєкту «Народний Байрактар».  За зібрані гроші він запланував придбати для ЗСУ три оперативно-тактичні безпілотники.
За добу українці скинули на «Народний Байрактар» 296 мільйонів гривень. Разом із грошима, які виділив на проєкт фонд Сергія Притули сумарно вийшло 366 000 000 гривень. Цієї суми вистачить на два трьох омріяних оперативно-тактичних безпілотників, пише Репортер.
Один з моментів, який вкрай розчулює мене в останні місяці, це коли у соцмережах хтось тегає мене чи наш фонд у дописах, суть яких зводиться до простої формули: «друзі, у мене сьогодні День Народження, не даруйте мені подарунків, задонатьте на фонд Притули, краще купимо щось для наших захисників». Я хочу бути, як Ви! Сьогодні мені 41. Мені не потрібні подарунки чи пафосні привітання. Все про що я мрію у свій ДН – це наша Перемога! І разом з командою фонду я намагаюсь робити все залежне для її наближення. Ми хочемо придбати для ЗСУ 3 «пташки» Байрактар, які будуть допомагати це робити! Допоможіть нам реалізувати цю мрію! Адже вона і Ваша! – написав Сергій Притула.
Всього потрібно було зібрати понад 500 мільйонів гривень.  Притула розраховував  зібрати необхідну суму за тиждень. Перші два мільйони доларів фонд вже акумулював, залишалося зібрати ще $13 мільйонів.
Станом на 9.00 23.06 люди задонатили 296 000 000 грн. Сергій Притула доплюсував те, що його фонд виділив на проєкт і сумарно вийшло 366 000 000 гривень.  А це означає, що з бажаних трьох українці спільно вже назбирали на два байрактари.
Люди, ви робите щось фантастичне і пишете історію! Игорь Лаченков ти і вся твоя команда – величезні молодці!!! Шановне товариство! Давайте дотиснемо ще той третій літачок!!! Несемось!!!!!!!, – повідомив Притула через добу.
Підтримати проєкт “Народний байрактар” можна за посиланням.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.