Затишний офіс та швидкісний інтернет. На Прикарпатті запрацював «Івано-Франківський медіахаб» для журналістів, які через війну змушені були покинути свої міста. Розташований він у спільному офісі Каналу 402, Радіо Західний Полюс та газети Репортер.
Йдеться про коворкінг, медіахаб, в якому медійники мають можливість працювати та безоплатно користуватися технікою.
Ми розуміємо, що дуже багато медійників змушені були рятуватися від війни, проте працюють дистанційно. Але не завжди вони можуть виконувати свої обов’язки в повній мірі, – говорить адміністраторка проєкту «Івано-Франківський медіахаб» Оксана Моспанюк. – Тому що в них бракує або потужного інтернету, або звукозаписуючої студії, або ж навіть банально люди іноді приїхали сюди без лептопів і їм треба написати статтю. От, власне, всі ці послуги ми надаємо.
Читайте: Андрій Козінчук: «Життя – це ціна, яку потрібно віддати за справжню свободу»
З початку березня у медіахабі працює заступник головного редактора «Економічної правди» Микола Максимчук, який переїхав із Києва. Каже: офіс зручний, знаходиться в центрі міста, тож проблем у роботі не виникає.
Я от коли сиджу тут, знаходжуся практично, як в своєму київському офісі, – говорить Микола Максимчук. – За виключенням того, що в мене там стаціонарний комп’ютер і два великих монітори. В плані мобільності – ти прийшов в будь-який момент, зробив роботу і вільний.
Медіахаб створили з ініціативи Національної асоціації медіа за підтримки Black Sea Trust. У редакції кажуть: свої двері для колег з регіонів, охоплених війною, відчинили з перших днів повномасштабного вторгнення росії.
Робота медіахабу розрахована на 3 місяці. Окрім техніки та дружньої атмосфери в офісі журналістів зустрічає ще й медійна кішка Муся. Тож працювати тут можна із домашнім комфортом.
Кінець пандемії? Куди подівся коронавірус на Прикарпатті й у світі
Comments are closed.