Відео

«Ураган» переміг «ЛТК», програючи 1:4 (ВІДЕО)

Вчора івано-франківський «Ураган» подарував своїм уболівальникам незабутній матч. Підопічні Сергія Гупаленка у майже безнадійній ситуації врятували гру та перемогли луганський «ЛТК» 5:4.

«Ураган» почав дуже добре. На третій хвилині рахунок відкрив Євген Валенко. Але далі почали забивати луганчани. До перерви вони наколотили три голи, відзначилися Микита Шпигар та двічі Богдан Свірідов. А на початку другого тайму луганчанин Артем Рось довів рахунок до розгромного — 1:4.

Здавалося, у матчі все вже зрозуміло, слабо вірилося, що за 15 хвилин франківці зможуть повернутися у гру. Але вони змогли. 34 хвилина — забиває Андрій Сімка. 37 хвилина — гол на рахунку Петра Шотурми. На початку останньої хвилини Сімка робить дубль і зрівнює рахунок 4:4. І, нарешті, за 36 секунд до фінальної сирени переможний м’яч забив капітан «Урагану» Роман Кіндратів.

«Ураган» після цього матчу закріпився на третьому місці чемпіонату Екстра-ліги. «ЛТК», що йде четвертим, відстає на п’ять очок. Наступну гру франківці проведуть вже 3 лютого на виїзді у Харкові з місцевим «Локомотивом». А 15 лютого в Івано-Франківську відбудеться дербі «Ураган» — «Енергія».

Екстра-ліга. Результати 15 туру: Спортлідер+ — Єнакієвець 3:3, Ураган — ЛТК 5:4, Енергія — Кардинал-Рівне 1:0.