Відео

Франківський художник нарешті експонується в рідному місті (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Автор масштабних мистецьких полотен – іванофранківський художник Роман Бончук – вперше за останні як мінімум 5 років презентував у рідному місті виставку нових робіт. «Vita Female» – таку латинську назву отримала експозиція, до якої увійшло понад три десятка картин. Тематика виставки перегукується з художнім наповненням одного з найдавніших і найпопулярніших періодичних видань світу. Це ще одна своєрідна данина художника засновникові журналу Хью Хефнеру.

Працюючи на такими роботами, зізнається художник, він насправді відпочиває. Після клопіткої дослідницької праці задля створення найбільшої картини країни «Мегаісторії України» – митець взявся за візуальне відображення історії футбольного клубу “Динамо”. її планує створити до чемпіонату “Євро 2012”. А років за пять-шість, припускає Роман Бончук, втілить у реальність свій найграндіозніший задум – найбільшу у світі картину під назвою “Історія людства”. Наразі вона у стані розробки.

Одне з полотен, представлених на виставці «Vita Female», розповідає їх автор, ймовірно потрапить на обкладинку українського видання всесвітньо відомого журналу.