Без категорії

Запитай у влади. У будинку на Галицькій в під’їзді стирчать труби

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

За допомогою цієї рубрики читачі мають можливість оператив­но отримати відповіді на найпроб­лемніші для них запитання. Нагадуємо, телефон редакції: 50-46-60.

ques[1]

  • Пан Василь, пенсіонер (Івано-Франківськ):

– Живу на Галицькій, 59. У нашому будинку є чотири під’їзди. У коридорах поступово познімали опалювальні радіатори, тому стирчать труби, кронштейни. Дитина чи старенька людина може зачепитись і покалічитися. В ЄРЦ мені сказали, що це має робити «Теплокомуненерго», а їхній майстер уже четвертий тиждень ніяк до нас не дійде.

Маємо проблеми у підвалах. Колись вони горіли і зараз у дуже занедбаному стані. Так само обшарпаний четвертий під’їзд. У дворі немає тротуарів, люди ставлять свої авто прямо попри стіни будинку, тож доводиться їх обходити проїжджою частиною. Дорожній знак про заборону стоянки є, але на нього ніхто не звертає уваги.

  • Василь Рущак, директор ТКЕ «Івано-Франківськ­теплокомуненерго»:

– Може бути таке, що зараз у нас всі роботи зосереджені на підготовці до зими. Можливо, саме це звернення віднесли на задній план, бо воно не впливає на стан теплопостачання в будинку. В будь-якому разі це не є великою проблемою. Я записав собі цю адресу. До кінця тижня питання врегулюємо.

  • Руслана Василюк, директор КП «ЄРЦ»:

– Підвали у цьому будинку практично повністю винаймає магазин «Галичанка». Можливо, там проблема у дворовій каналізації. До нас зверталися з цього приводу, але це вже питання «Івано-Франківськводоекотехпрому».

Щодо двору, то відверто кажучи, навіть якби там були тротуари, це мало вплине на ситуацію. Там вдень залишають авто ті, хто йде і на ринок, і в магазин меблів, чи просто у справах в центрі міста. Можливо, при формуванні планів робіт на наступний рік ми врахуємо і цю адресу.

За нашою базою даних бачу, що цей чоловік звертався до нас за гарячою лінією з приводу встановлення дошки оголошень, цементування порогу, встановлення перил. На всі ці звернення ми відреагували, роботи виконали. Тому прошу його звернутися та подати офіційну заявку щодо підвалу та прибудинкової території. Ми все розглянемо та відреагуємо.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні