Без категорії

Запитай у влади. Скільки ще чекати на субсидію – три місяці по кабінетах

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

За допомогою цієї рубрики читачі мають можливість оператив­но отримати відповіді на найпроб­лемніші для них запитання. Нагадуємо, телефон редакції: 50-46-60. Також свої запитання залишайте у коментарях.

subs

  • Пан Михайло, пенсіонер:

– У кінці липня здав документи на субсидію. Сказали прийти в серпні. Прийшов. Кажуть: «Документи ще не готові, прийдіть у вересні». Приходжу у вересні – знову не готові. Прийшов 13 жовтня у шостий кабінет. Там знову сказали, що документи не готові, та відправили шукати їх до четвертого і п’ятого кабінетів. А там мені говорять, що не знають, кому я здавав, і взагалі відправили мене шукати ту, хто приймав у мене документи. Що це за ставлення таке до людей?

  • Оксана Жишото, начальник відділу з виплат всіх видів соціальної допомоги Департаменту соціальної політики виконкому Івано-Франківської міської ради:

– Ми знайшли документи пана Михайла. Справа в тому, що за документами, які нам приносять люди, ми даємо додаткові запити в різні установи. В інформації, яку він нам надав, є неточні дані. Ми зв’яжемося із ним і будемо звірятися. Зовсім скоро, у жовтні має відбутися перерахунок субсидій, тож, думаю, все буде добре.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні