Без категорії

Запитай у влади (28.08.2014)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

За допомогою цієї рубрики читачі мають можливість оператив­но отримати відповіді на найпроб­лемніші для них запитання. Нагадуємо, телефон редакції: 50-46-60.

question mark with speech bubles, vector on the abstract background

Пан Олег, пенсіонер:

– У нашому під’їзді зіпсувався замок на шафці з поштовими скриньками. Адреса – Довженка 18, перший корпус, другий під’їзд. Пройшло вже більше двох місяців, а його ніхто не збирається ремонтувати. Я звертаюся у поштове відділення, але відповіді від них немає…

Володимир Шелембин, в. о. директора Івано-Франківської дирекції Укрпошти:

– Відповідно до вимог законодавства, доставка пошти адресатам здійснюється до абонентських поштових шаф (скриньок). Прид­бання, установка та утримання їх у належному стані покладене на власників житлових та адміністративних будинків.

На сьогодні абонентське господарство знаходиться в неналежному стані. Це питання Івано-Франківська дирекція Укрпошти неодноразово піднімала перед житлово-комунальним управлінням, власниками житлового фонду та органами виконавчої влади. Направлялися листи в облраду, ОДА та райдержадміністрації…

Наразі працівники поштового зв’язку, згідно з заявами споживачів, за їх же рахунок, відповідно до діючих тарифів, проводять ремонт дверцят, заміну або ремонт замків, виготовлення ключів до абонентських поштових скриньок.

Стосовно зіпсованого замка в абонентській поштовій шафі на вулиці Довженка, 18 повідомляємо, що такий факт дійсно мав місце. Поломка вже усунена.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні