Без категорії

З початку року шістьох франківців позбавили батьківських прав

Google+PinterestLinkedInTumblr
Шістьох іванофранківців позбавили батьківських прав, а 54 дітей перебувають у складних життєвих обставинах від початку 2020-го року.

Про це повідомила начальниця Івано-Франківської міської служби у справах дітей Ірина Рохман, пише Суспільне Карпати. батьківських прав

Фото ілюстративне

“Це діти, батьки яких неналежним чином виконують свої обов’язки. Минулого ж року станом на грудень було 42 таких дитини. Тобто, ми бачимо, що кількість дітей, які проживають у неналежних умовах, збільшується. Служба у справах дітей у співпраці з медиками, соціальними службами, з поліцією, освітою працює з даними сім’ями, і за результатами наприкінці 2020-го року будемо бачити, скільки дітей ми залишимо проживати у рідних сім’ях, а скількох батьків позбавлять батьківських прав чи заберуть дитину із сім’ї”, – каже чиновниця.

Байдужість і злочин. На Прикарпатті права дітей найчастіше порушують в сім’ях

Тимчасовою альтернативою для дітей, які перебувають у важких життєвих обставинах, є патронатні сім’ї.

“У патронатній сім’ї діти можуть перебувати, як правило, до трьох місяців, максимум – до шести. Тобто до мінімізації дискомфорту і покращення ситуації в рідній сім’ї,  зазначає Ірина Рохман. – Це надзвичайно потрібна альтернатива для нашого міста. Адже ми знаємо, що інтернатні заклади реструктуризують, мають закривати, також закривають заклади тимчасового перебування дітей. В Івано-Франківській ОТГ функціонує дві таких сім’ї. Також маємо дві сім’ї, які хочуть стати патронатними вихователями і вже пройшли відповідне навчання. Очікуємо позитивних висновків, щоб можна було укласти договори і влаштовувати до них діток”.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.