Без категорії

Відпочинкова база у Вишкові має заплатити 500 тис грн за крадіжку газу

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Працівники АТ «Івано-Франківськгазу» виявили факт крадіжки газу у відпочинковому комплексі у селі Вишків Долинського району.

Через дії недобросовісного споживача газорозподільна компанія зазнала збитків на суму понад пів мільйона гривень, повідомляє пресслужба компанії.

Власник комплексу відбирав блакитне паливо в обхід лічильника:  приєднав до мережі газовий шланг поза приладом обліку. Таким чином, при площі будівлі 1260 м кв, за 2020 рік, згідно з показами лічильника, було начебто спожито тільки 795 куб м природного газу. За фактом крадіжки газу фахівці «Івано-Франківськгазу» склали відповідний акт про порушення, а також припинили розподіл газу.

Тепер недобросовісний споживач повинен компенсувати збитки газорозподільної компанії. Власнику комплексу донараховано понад 500 тис. грн. Допоки він не сплатить штраф та не ліквідує усі порушення, газопостачання не буде відновлено.

Загалом, з початку 2021 року фахівці «Івано-Франківськгазу» виявли 23 правопорушення з несанкціованого відбору газу: з них 6 незаконних врізок в газові мережі та 17 втручань в роботу лічильників газу. Як результат недобросовісним споживачам здійснено донарахування на суму 1 250 000 грн.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні