Без категорії

У Франківську дружини і матері військових вийшли на пікет за демобілізацію після 18 місяців служби

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У Франківську відбувся мирний пікет за демобілізацію військових після 18 місяців служби. В акції взяли участь приблизно 20 дружин і матерів військовослужбовців. На мирний пікет за демобілізацію прийшли дружини, матері та діти воїнів, які боронять Україну від початку повномасштабної війни, повідомляє Суспільне.

Учасниці пікету з плакатами пройшлися від будівлі обласної військової адміністрації, через Алею слави до Вічевого майдану, а звідти — до ратуші. Учасниці акції скандували гасла: “Прийшов час інших”, “Вимагаємо термінів служби”, “Термін служби без умов”, “Демобілізацію нашим воїнам”, “Борони права героїв”.

Організаторка мирного пікету Леся Гошовська говорить, що на війні — її чоловік та брати.

Ми хочемо для хлопців справедливості. Тому що 36 місяців — це дуже багато. На війні, в зоні бойових дій — особливо. Це — дуже важко. Хлопці — замучені, їх обов’язково потрібно міняти, — каже Леся Гошовська.

До мирної акції доєдналася й Оксана, яка прийшла разом з мамою, донькою та сином.

“У нас з чоловіком — двоє дітей, і за два роки мої діти бачили свого тата тільки 21 день. Настав час інших. Вони — не залізні, вони — втомлені, їм потрібно відпочити”, — говорить Оксана.

Людмила Калин прийшла на пікет, щоб підтримати сина й онука — добровольців, які захищають Україну на фронті вже два роки.

Мене цікавить одне питання, може, хтось мені відповість: чому третій рік воюють одні й ті самі? Чому не міняють перших? Я ходжу на ці пікети від початку, від 25 жовтня. За цей час син втратив частину легені, контузії мають один і другий. Чому нема зміни? — питає Людмила Калин.

За словами керівника сектору комунікації поліції в області Андрія Яцківа, пікет відбувся без порушень. За порядком під час заходу стежили четверо поліцейських.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.