Без категорії

У Франківській громаді у 2023 році відремонтують дев’ять дворів

Google+PinterestLinkedInTumblr

В Івано-Франківській громаді проводять капітальний ремонт п’ятьох дворів багатоквартирних будинків. Ще чотири планують відремонтувати упродовж 2023 року, розповів Суспільному директор департаменту благоустрою міської ради Ігор Сенчук, пише Репортер.

Франківській громаді, дворів, 2023

Один з дев’яти дворів, який планують зробити в Івано-Франківську, — Галицька, 64. У дворі вже демонтують старе покриття, бордюри та готують основу для бруківки.

Загалом на облаштування дев’ятьох дворів з бюджету виділять 20 млн грн, розповідає директор департаменту благоустрою Ігор Сенчук. За його словами, протягом останніх двох років департамент зробив ремонт у 40 дворах Івано-Франківської громади: 23 двори у 2021 році та 17 — у 2022.

Тепер уже розпочали ремонти у п’ятьох дворах. Це, звичайно, мізер, бо потреба є величезна. При формуванні бюджету в нас надійшли 140 заявок від мешканців, депутатів, різних звернень, щоб відремонтувати двори. Виділили гроші на дев’ять, враховуючи час і обставини. Вибрали найгірші, що вже давно потребували ремонту, — каже Ігор Сенчук.

Ще один двір ремонтують за адресою Короля Данила, 11 А. Тендер на його проведення виграв підприємець Костянтин Синяков. Він розповідає, що в Івано-Франківську облаштував шість дворів. Прибудинкову територію на Короля Данила, 11 А ремонтує за 2 млн 900 тис. грн.

Також у планах департаменту благоустрою, розповідає його директор Ігор Сенчук, прокласти бруківку на трьох вулицях Івано-Франківська: Левка Лук’яненка, Героїв Пожежників та Фотія Володимирського.

Вулиця Левка Лук’яненка — в центрі. Це — біля “голубої” церкви. Ми її робимо в такому ж стилі, як Міцкевича, і як минулого року зробили вулицю Крушельницької. Тобто буде в граніті, все на одному рівні. Додамо дерев, лавочок, — каже Ігор Сенчук. — Вулиця Героїв Пожежників — вона теж маленька. Теж в бруківці її зробимо. Зараз там водоканал, газовики міняють мережі. Після того трошки земля просяде, тоді ми зробимо верхнє покриття.

Зі слів Ігоря Сенчука на облаштування цих трьох вулиць з бюджету громади спрямували 10 млн грн.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.