Без категорії

У центрі соціально-психологічної реабілітації дітей обладнали комп’ютерний клас (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

У центрі соціально-психологічної реабілітації дітей відкрили комп’ютерну лабораторію. Одночасно навчатися у ній можуть 30 вихованців закладу. Клас обладнали новими меблями та сучасною технікою. А все задля того, щоб діти, позбавлені батьківської опіки, могли комфортно навчатися та розвиватися, пише Репортер.

Зараз важкий час. І особливо важко діткам, які позбавлені батьківського піклування. Важливо звертати на це увагу, бо проблеми дітей – завжди на часі, не зважаючи на те, що відбувається в країні, – каже Ірина Дарвай, виконавча директорка Івано-Франківського ІТ Кластеру.

Раніше у центрі, каже директор Василь Серденько, було всього чотири комп’ютери. І покривати навчальні потреби усіх дітей не могли. Тепер у будь-який час вони зможуть приєднатися до дистанційних уроків чи виконувати домашні завдання.

У нас зараз є 27 дітей. Ми розраховані на 30, – говорить Василь Серденько, керівник Івано-Франківського центру соціально-психологічної реабілітації дітей. – Усі вони навчаються у загально-освітніх школах, але у зв’язку із тим, що школи також працюють в онлайні, то усі діти зможуть займатися в тому класі – кожному обладнане індивідуальне місце

Обладнали лабораторію Івано-Франківський ІТ Кластер та компанія N-iX. У такий складний час, кажуть, підтримка дітей, які цього найбільше потребують, дуже важлива. Необхідну суму їм вдалося зібрати під час благодійних зустрічей для розвитку місцевої ІТ-спільноти.

Компанія подвоїла зібрані кошти. Ми закупили меблі, надали комп’ютери і таким чином це вдалося реалізувати, – говорить Святослав Кавецький, директор з галузевих питань компанії N-iX. – Збір розпочали в грудні і зараз воно вже може працювати.

Лабораторію забезпечать безперебійним інтернетом. Крім того, для класу окремо облаштують електричну мережу. Та забезпечать лабораторію безперебійним інтернетом.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.