Без категорії

TEDxIvanoFrankivsk восени дивуватиме Франківськ «Силою розуму»

Google+PinterestLinkedInTumblr

У середу, 21 червня, в Івано-Франківську відбулась прес-конференція команди організаторів конференції TEDxIvanoFrankivsk.

TEDx – це унікальні щорічні конференції, що проходять у різних куточках світу і присвячені «ідеям, які варті поширення». В Україні перша конференція пройшла у 2009 році. Івано-Франківськ перейняв цю естафету у 2013 році.

«П’ятий рік поспіль ми не зраджуємо традиції і робимо у Івано-Франківську TEDx, – говорить проектний менеджер конференції Михайло Джогола. – Минулого року ми провели конференцію в форматі TEDxWomen. Цього року навколо вибору було чимало розмов, але ми вирішили повернутися до класичного формату, підсиливши його достойною темою».

«Power of mind» («Сила розуму») – тема конференції TEDxIvanoFrankivsk у 2017 році.

«Ми хочемо показати нашим гостям яскраві приклади сили розуму, яка відобразилась в діях і результатах. Показати яскраві приклади успішних людей, які втілили власні ідеї в життя і закарбувались у пам’яті багатьох інших людей», – каже Джогола.

Цього року конференція відбудеться 30 вересня у кіноконцертному залі «Арена центр». На сцені залу перед учасниками конференції виступлять понад десяток спікерів.

Під час прес-конференції команда проекту представила імена перших трьох спікерів. Своїми ідеями поділяться Алан Янг – колишній голова та головний виконавчий директор, провідної американської фірми Powers Young & Company, а нині волонтер Корпусу Миру в Україні; видавець і поет, нащадок галицької шляхти, кавалера міжнародного Ордену Усмішки Іван Малкович та Ярема Стецик – художник, музикант, дизайнер.

«Це далеко не весь список спікерів! Також ми очікуємо відповіді від президента УКУ Бориса Гудзяка та в. о. міністра охорони здоров’я України Уляни Супрун», – каже Христина.

Окрім того, команда проекту презентувала сайт TEDxIvanoFrankivsk – http://tedxivanofrankivsk.com. На ресурсі зберуть інформацію про всі попередні конференції в місті, спікерів та учасників команди. А також на сайті можна буде придбати квитки на захід.

«Продаж квитків розпочнемо вже сьогодні. Ціна квитка стартуватиме з 200 гривень. Традиційно чим менше часу залишатиметься до події, тим дорожчим ставатиме вартість, – розповідає координатор технічною частиною Олег Регуш. – Окрім сайту квитки можна буде придбати на сторінці TEDxIvanoFrankivsk в мережі Фейсбук».

На найвідданішого прихильника TEDxIvanoFrankivsk, який першим придбає квиток, чекає подарунок – ще один квиток.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.