Без категорії

Прикарпатські енергетики перевели 1,5 млн грн на ЗСУ

Google+PinterestLinkedInTumblr

Близько півтора мільйона гривень свого одноденного заробітку у червні прикарпатські енергетики перерахували на потреби ЗСУ.

Таку ж суму енергетики вже перерахували у травні, коли започаткували корпоративну ініціативу «Одноденний заробіток – на армію». Про це пише Репортер з посиланням на пресслужбу “Прикарпаттяобленерго”.

Прикарпатські енергетики перевели 1,5 млн грн на ЗСУ
Уже другий місяць енергетики перераховують свій одноденний заробіток на потреби ЗСУ

Ця можливість з’явилася з появою надійного партнера – Координаційного Центру Забезпечення Спротиву «SaveUkraineNow». Він з початку війни поставив собі за ціль об’єднати бізнес, волонтерів, владу для допомоги усім необхідним новостворених батальйонів  Івано-Франківської області ЗСУ, які зараз перебувають на передовій або готуються вирушати на Схід, – пишуть енергетики.

На початку партнерства «Прикарпаттяобленерго» зробило свій перший внесок у Координаційний Центр у розмірі 5 млн грн. А тепер кожен працівник може за власним бажанням щомісяця перерахувати свою денну заробітну плату для військових з Прикарпаття.

Наразі до корпоративної ініціативи долучилося близько двох тисяч працівників компанії, які написали заяви з проханням перераховувати їхню денну заробітну плату для допомоги новоствореним батальйонам Прикарпаття. Там зараз проходять службу і працівники компанії, і рідні, близькі, друзі, сусіди, які добровільно пішли на фронт, – розповідає профспілковий лідер прикарпатських енергетиків Ольга Тишко. – Ми розуміємо, що зараз важлива кожна гривня, а ще важливим є і надійний партнер, який знає куди і на що ефективно  спрямовувати кошти. Тому це «SaveUkraineNow», вони на цьому знаються дуже добре.

За лютий-травень загальна сума витрат «SaveUkraineNow» становить 1 424 092, 49 долари США. У лютому-квітні понад 50% фінансових надходжень спрямували на амуніцію, 24% – на засоби зв’язку.

А в травні вже 67% спрямували на придбання оптики. Засновники та координатори Центру наголосили, що попереду ще багато роботи, тож будуть раді новим партнерам.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.