Без категорії

Після весілля у Тисмениці 23 людей потрапило до лікарні з отруєнням, серед них – п’ятирічна дитина

Google+PinterestLinkedInTumblr

27 червня стало відомо про харчове отруєння Галицького району,  які святкували весілля 25-26 червня в ресторані  «Ювілейний» міста Тисмениця. Загалом за допомогою до медиків звернулися 23 людей з 80 присутніх на святкуванні, повідомляє управління ДСНС в області.

nosokomeio-6401

До Обласної клінічної інфекційної лікарні Івано-Франківська з попереднім діагнозом «гострий гастроентероколіт» госпіталізували  22 особи. З них двоє дітей – п’яти та 14 років. Один гість госпіталізований до Галицької ЦРЛ. Відтак загалом постраждало 23 гостей: 15 –  з села Тустань, троє – з села Межигірці, один – з села Залуква Галицького району, двоє – з Франківська і один – з Тисмениці.  З них середньої важкості – 22 особи, у важкому стані 1 особа.

 

На об`єкті виникнення спалаху проведено заключну дезінфекцію. Заходи щодо локалізації та ліквідації спалаху гострої кишкової інфекції тривають. У пацієнтів уточнюється діагноз та встановлюють коло контактних осіб. Проводять дослідження з метою встановлення заключного діагнозу. В селі Тустань Галицького району в дві зміни працюють лікарі, проводяться подвірні обходи.

За попередньою інформацією, причиною масового отруєння швидше за все стали ковбасні вироби, повідомляє КУРС. Ковбасу, яка зіпсувала весільну гостину, заготовляли її організатори – купили у приватника.

«Підприємця, який виготовив неякісну ковбасу, вже встановили і здається вже навіть відвідали відповідні служби», – повідомила КУРСу секретар Тисменицької міськради Наталія Сворак.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.