Без категорії Культура

Оголеність і броня. У Франківську презентували унікальний фотопроєкт “Live” (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

В Івано-Франківську презентували унікальний фотопроєкт «Live». У ньому зібрали історії понад 30 українців, чиє життя через війну розділилося на “до” та “після”.

Оголені тіла людей демонструють готовність говорити щиро та відверто, броня слугує символом незламності, пише Репортер з посиланням на Канал 402.

Live, проєкт, Вагабундо, фото
Фото – Підземний Перехід Ваґабундо

Обличчя героїв на світлинах приховані, а імена – вигадані, каже координаторка проєкту Олена Афанасьєва. Це зробили навмисно, адже деякі з учасників і досі живуть в окупації.

Кожна історія, вона є і типовою, і унікальною…Наприклад, історія мого товариша. Людина вирішила купити собі і своїй родині затишний дім, він його купив і ми всі заздрили. Це був будинок в Ірпені, з видом на ліс. Ви розумієте. Зараз цей будинок повністю зруйнований. І ось така історія, вона для європейця зрозуміла, – говорить Афанасьєва.

Виставку вже побачили у Німеччині та Італії. В Україні її презентують вперше.

Такий незвичний формат покликаний привернути увагу світової спільноти до подій в Україні, каже Олена. Адже, як показує практика, люди почали втомлюватися від війни і треба у будь-який спосіб долати цей бар`єр відстороненості.

Ось така форма, по-перше, вона допомагає подолати цей бар`єр – відстороненості європейців від українського контексту. А по-друге, це така колективна петиція, колективне звернення до європейців, що “Люди добрі, завтра о так, голими перед російською агресією можете постати і ви. І ніщо вас не захистить. Є ще третя історія. Ми говоримо про те, що шкіра українців настільки просочилася війною, що з нас цю війну так просто не відмити і не зняти, – каже Олена Афанасьєва.

Триватиме виставка в Івано-Франківську до 19 жовтня. Потім її повезуть до Чехії.

Читайте: У Надвірній відкрили інтерактивний музей лицарства (ВІДЕО)

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.