Без категорії

Людина тижня. Володимир Заграновський

Google+PinterestLinkedInTumblr

17-річний косівчанин створив відео, яким надихає до спортивного способу життя. За місяць ролик Володимира переглянули 77 тисяч користувачів Youtube з різних країн світу. Відзначаємо юного режисера за те, що закликає не шукати собі виправдань, а рухатись вперед, займатись собою та жити здорово.

zagranovsky (1)

Відео «Forest training» – про воркаут, вуличні тренування. У ролику Микола Савлук, теж косівчанин, займається спортом прямо в лісі. Для вправ використовує дерева, колоди, каміння, шини. Усе це відзняли у Косові за три дні, відеомотивацію Заграновський доповнив сучасною музикою.

«Ми поставили за мету зняти серію спортивних роликів, де люди будуть зай­матися спортом у складних умовах, – пояснює Володимир. – Хочемо зняти тренування у різні пори року. Ми хотіли показати, що тренуватися можна у будь-якому місці, не важливо де».

Це не єдиний ролик косівчанина. На його каналі Vova Zagranovsky в Youtube вже є п’ять відео, які закликають до дій: займатися хореографією, подорожами, паркуром, малювати, ліпити з глини. У його відео також є руфери, які підкорюють найвищі дахи міст, люди, які танцюють з вогнем, а ще – екстремали, які долають складні траси на велосипедах.

zagranovsky (2)

Та все ж найбільше Інтернет підірвало відео Заграновського із процесом створення незвичного портрета Джастіна Тімберлейка – понад три мільйони переглядів! Володимир зняв, як студент Косівського інституту мистецтв Зеник Палагнюк створював арт-об’єкт із цвяхів та ниток з портретом американського співака. На виготовлення картини пішло 24 кілометри ниток, 13 тисяч цвяхів, 200 годин роботи. Сам режисер, до речі, навчається у тому ж виші, на відділі кераміки.

«Багато хто нарікає на те, що свої відео я називаю та описую англійською. Але я роблю це для того, щоб на український продукт міг дивитися не тільки наш глядач, але й весь світ, – каже Заграновський. – Ми робимо все для того, щоб у своїх роликах показати красу природи України, закликати людей цінувати її, захищати. Хочемо надихнути подорожувати і відчувати кожен подих, кожен ритм серця. Хочемо надихнути людей жити».

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.