Без категорії

Людина тижня. Василь Вірастюк

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Нині відзначаємо найвідомішого в Україні стронгмена, іванофранківця Василя Вірастюка. Але не за досягнення у спорті, а за своєрідний гумор, провокацію та дрібку зухвалості. Франківський велетень підірвав мережу своїм стьобним відеооглядом у готельному номері співака Іво Бобула в Чернівцях. Звісно, такий «хіт» не міг залишити байдужими тисячі українців…

Вірастюк, Франківськ, стронгмен, ІваноФранківськ, Іво Бобул

«Потрапив у святая-святих, номер-музей легенди українського шоу-бізнесу… Вибачте, не стримався. Культурний шок», — написав Вірастюк на своїй сторінці у соцмережі Facebook і додав відео.

Іменний номер Іво Бобула, який засвітився на всю країну, знаходиться в готелі «Буковина» у Чернівцях. У кадрі — сценічні костюми співака, які висять у рамках на стінах, ще й за склом. Платівки, старі фото Бобула на сцені і поза нею. І все на відео супроводжувалося нестримним богатирським реготом Василя Вірастюка.

«Вітя Павлік, ти мені повинен заздрити. Притула, напевно, теж впісяється від заздрощів», — коментував він побачене.

Окрім спальні, Василь показав «джакузню» та ще одну невеличку кімнату. Вірастюк сів на диван і продовжив кепкувати: «Ось тут Іво сидів, літала муха… А він творив, писав пісні, ці тексти просто лилися з нього».

До теми. “Вася, ти зайшов не в ті двері!” – Іво Бобул відповів на скандальне відео Вірастюка

Іво Бобул, звісно, жарту не зрозумів. Обурився. І теж у соцмережі заявив, що ніхто не має права з нього сміятися.

«Мені дуже прикро від того, що я сьогодні побачив у цьому відео. Якби це був номер Джексона чи Мадонни, він би у** від щастя! А коли це іменний номер народного артиста України — можна знущатися, – написав Бобул у пості, який пізніше видалив. — Треба поважати та пишатися людьми, які віддають своє життя, вміння, на вівтар культури України, щоб вона була достойною, професійною в світовому суспільстві! І ніхто не має права знущатися над моїми здобутками! Цей номер, в якому ви мали за честь бути, був створений Чернівецькою громадою, які люблять і поважають мою творчість. Вася, ти зайшов не в ті двері!».

Коли на Вірастюка посипалися звинувачення, мовляв, зовсім не смішно, то богатир відповів, що не бачить нічого образливого у своєму вчинку.

«Я й сам вже задумався над тим, де і чим саме міг образити Артиста… Декілька разів уважно дивився відео, і що? А нічого, нічого образливого сказано не було. Попустіться», — порадив обуреним Вірастюк.

На захист Василя став інший народний артист — Віктор Павлік, він теж не побачив у тому реготальному відео причини для образ.

От усі й поговорили. Та найбільше від тої публічної ха-ха-дискусії, напевно, виграв чернівецький готель «Буковина»…

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні