Без категорії

Людина тижня. Невловимий ідеальний водій

Google+PinterestLinkedInTumblr

Поки в Івано-Франківську ростуть тарифи на проїзд, мешканці продовжують мріяти про добрий сервіс. Аби ті автобуси їздили за графіком, з навігаторами, квитками та ще й чисті хоча б у салоні. Та насправді й це не так важливо. Головне – щоб людина за кермом хоч не псувала настрій пасажирам. Тому цього тижня «Репортер» відзначає ідеального водія міського автобуса, якого більшість франківців насправді ще не бачили, але багато про нього говорять.

2287_978e65

Днями в місті відбулась чергова дискусія щодо покращення якості пасажирських перевезень. Претензії в людей все ті ж: маршрутки брудні, водії хамлять, курять у салоні – нічого не змінилося. Обговорювати ці проблеми почали давно, коли ще зайшла мова про здорожчання проїзду. Бо ж за що платити більше?

Перевізники переконують, що коштів на GPS та на закупівлю квитків у них нема. А на воду – помити автобус? А на решту, якої часто нема? «Шукайте 50 копійок, бо не дам здачі!» – що не кажіть, а це так по-європейськи. А курити на кінцевих зупинках на вулиці дуже складно? А не триндіти на ходу по мобільному?

Голова асоціації перевізників Івано-Франківська Володимир Сохан каже, що в них немає впливу на водіїв. Мовляв, звільнення їх не лякає, бо зарплата мала, а знайти доброго шофера на такі гроші неможливо. Та й працюють хлопці понаднормово, бідкається Сохан, а ночами ще й автобуси ремонтують, які вже розсипаються від старості. Дуже важко їм живеться, а от з ринку перевезень чомусь не дуже йдуть, чому?

До речі, після тої зустрічі з перевізниками, коли вирішували, що ж робити з недобросовісними водіями, «Репортер» відправився додому. Почекав на початку Вовчинецької більше півгодини, пішов пішки. Скільки йшов, маршрутка так і не проїхала. Мова про № 57 і № 58. А на годиннику була лише восьма вечора…

Насправді нам не треба, щоб водій кожному посміхався і роздавав цукерки дітям. Аби хоч трохи поваги, графік руху, адекватна реакція на зауваження, взагалі – просто людське ставлення. Кажуть, десь є такі водії. А може, то все навмисно так задумано і, щоб отримати роботу в перевізника, треба пройти спеціальний тест – закурив, нахамив, зажав решту – тоді беруть?

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.