Без категорії

Інновації та тренди

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Гібриди. Електромобілі – це майбутнє. Сьогодні головна ставка – гібридні авто з двома типами двигунів, найчастіше бензинові і електромотори.

url

На гібриди припадає не більше 3 % світових автомобільних продажів, але вже в 2014 році цей показник може зрости до 5-6 %. Такі моделі позбавлені недоліків бензинових авто (велика витрата палива і висока ціна за кілометр) і проблем електромобілів (відсутність комфорту та динаміки, мала автономність).

Власні мізки. Час автопілотів ще не настав. Однак спиратися на підказки пильних датчиків і систем безпеки не проти навіть досвідчені водії. У зв’язку з цим все більш помітним трендом стає оснащення авто додатковими системами безпеки.

Бумбокс на колесах. На порядку денному більш тісна інтеграція електронних систем розваг автомобілів з гаджетами їхніх власників. Причому битва розгорнулася неабияка – Apple і Google змагаються за увагу з боку автогігантів до власних операційних систем.

Корейці рулять. Японські виробники, які завжди були у фаворі у преси, розгубили колишню велич, а разом з ним і оглушливі продажі. Сьогодні у фаворитах – корейський виробник.

Тренди 1

Звичка одружуватися. Автоіндустрія звикла до частих шлюбів і розлучень її учасників, а також до дрібних інтрижок і позашлюбних дітей. У 2014-му злиття і поглинання приведуть до появи ряду цікавих новинок.

Дешевизна. Бюджетні авто отримують багатші комплектації. Це один з найпомітніших трендів нинішнього року, хоча навряд чи його незабаром відчують покупці з країн третього світу, до яких належить і Україна.

Час дизеля. У Європі дизель уже перемагає (понад 60 % продажів нових авто), а в США та інших регіонах цей процес тільки починається. Найбільший попит – на німців, що активно просувають свої дизельні моделі.

За минулий рік частка дизельних авто від загальної кількості прид­баних в Україні зросла з 14 до 19 %.

Вільна рука. Механічні коробки передач уже віджили своє… Автомат оновлюється, модернізується й перемагає – поступово та впевнено.

Революція в сервісі. Технологія 3D-друку, що стала однією з головних подій в ІТ-індустрії, починає поширюватися і в інших галузях. Експерти передбачають її прихід і в автовиробництво. Розмістивши 3D-принтери на сервісних станціях, виробники зможуть вирішити проблему з постачанням запчастин. Це суттєво здешевить сервісне обслуговування та прискорить ремонт авто.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні