Без категорії

Фонд “Повернись живим” передав коломийській “десятці” обладнання на 7,4 млн грн

Google+PinterestLinkedInTumblr
Команда фонду “Повернись живим” днями передала воїнам 10 гірсько- штурмової бригади обладнання на 7 454 099, 15 гривень. Завдяки донатам, фонд зміг повністю закрити нинішні потреби бригади у зв’язку та засобах радіоелектронної розвідки. Про це повідомляють у фонді “Повернись живим”, пише Репортер.
Зокрема, 10 ОГШБр отримала:
  • 250 ліцензійних радіостанцій Motorola з шифрованим зв’язком
  • 50 додаткових акумуляторів до них
  • 10 кабелів програмування до радіостанцій
  • 10 антен Procom MH 1-MMR FME
  • 3 комплекти технічних засобів радіоелектронної розвідки, які надав їхній виробник, НВЦ Infozahyst.
За час російського повномасштабного вторгнення фонд разом із небайдужими забезпечили 10 ОГШБр обладнанням загалом на 24 749 075, 89 грн.
Для розуміння масштабу: це більше, ніж вся допомога армії, яку наш Фонд акумулював за 2021 рік! Дякуємо всім, хто допомагає робити ЗСУ сильнішими! – повідомляють у фонді.
Підтримати фонд можна за посиланням: savelife.in.ua/donate
Нагадаємо, влітку молодий чоловік з Коломиї пожертвував на потреби армії  40 000 доларів. 20 із них він віддав на волонтерські потреби “Сергій Притула – офіційна сторінка”, а 20 – на фонд «Повернись живим». Цієї суми фонду “Повернись живим” вистачило рівно на таку саму кількість нових «теплаків». На цих тепловізорах з’явилося нетипове для фонду гравірування: «Від Колі з Коломиї», аби віддячити невідомому благодійнику.
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.