Без категорії

“Азов” каже, що знищив з початку війни 2,5 тисячі окупантів і 60 їхніх танків

Google+PinterestLinkedInTumblr
Полк “Азов”, який бере участь в обороні заводу “Азовсталь” у Маріуполі, знищив 2,5 тисячі російських військових і 60 танків.

Про це пише УП з посиланням на брифінг офіцера управління розвідки Ілля Самойленка в ході пресконференції захисників Маріуполя з території заводу “Азовсталь”.

"Азов" новини Івано-Франківська

Наразі, за моїми власними підрахунками, і підрахунками підрозділів тут, станом на 1 травня (пресслужба “Азову” виправила, що станом з 24 лютого до 15 квітня – УП), ми знищили майже 2,5 тисячі особового складу ворога, поранили понад 5 тисяч. Це 15% від загальних втрат ворога в Україні, – говорить офіцер.

За його словами, полк також також знищив до 60 танків і пошкодили десь 30. Це більше, ніж 10% від загальних втрат танків Росією. Практично така сама ситуація з БМП, артилерійськими установками – там більше 10%.

І цих втрат ворогу завдав лише один підрозділ – тут у Маріуполі, – каже Самойленко. – І ще зазначу, що більше половини всіх авіаційних ударів, і вильотів ворожої авіації (від загальних по Україні – ред.) припала саме на Маріуполь. Десь до 150 вильотів. І ми отримали нуль підтримки – жодної підтримки авіацією, жодної підтримки артилерією чи сухопутними військами. Ми по суті залишились сам-на-сам.

Офіцер додав, що він сам не очікував на те, що вони зможуть так довго протриматися. 8 травня триває 73-та доба війни і оборонної операції в Маріуполі.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.