Ігор Майгутяк, директор магазину «Українська книга»:– На Вічевому майдані, 3, є два будинки (один із них – наш магазин), між якими замість двох ринв поставили одну. Під час дощів вода тече по стінах, бо та ринва має неправильний нахил. Її треба постійно прочищати. Ми зверталися і в техвідділ, і до начальника жеку, і в УЖКГ – обіцяли допомогти. Та час від часу нам пояснюють, що немає то вишки, то бензина, щоб приїхати. Чи можна полагодити так, щоб не доводилося постійно мати проблеми? Ми готові заплатити, скільки треба.Галина Завіховська, головний інженер жеку № 9:– Дах того будинку зроблений таким чином, що дві ринви не передбачено. Конструкцію даху ми міняти не можемо, бо це не копійчана робота, і в такому разі треба знімати дах, переробляти його ухил і т. д. Неодноразово направляли туди людей, які робили чистку. Все, що залежить від нас, – робимо. У понеділок я ще раз відправлю туди людей, які почистять ринви, і при нормальному дощі, не зливі, буде все нормально.
Анастасія Острижнюк, пенсіонер:
– Я проживаю на вул. Лепкого, 51, на п’ятому поверсі. Свого часу мій будинок був неправильно збудований. З тої сторони, де шифер, – все нормально. А там, де черепиця, – все зсунулося, постійно тече, вигляд – страшний. У сусідів і проривало, і стіни били током, обривалася проводка. Мешканці вже неодноразово зверталися, щоби комунальники поремонтували дах. Щось там шостий жек робив, але так до пуття і не довели.
Анатолій Бандура, начальник ЖЕО № 6:
– Колись можна було робити дахи з черепиці, а тепер це вилазить боком: то зсувається черепиця, то ще щось. По-перше, по цьому будин-
ку величезні борги. Це при тому, що там проживають працівники правоохоронних органів, які мають 10 % знижки. По-друге, за законом про приватизацію державного житлового фонду, мешканці зобов’язані приймати пропорційну до зайнятої площі квартири участь в утриманні будинку. Наприкінці року жек ремонту зробити не може. Нехай мешканці скидаються, ремонтують, а ми це зарахуємо у квартплату. Можу пообіцяти, що напишу клопотання в УЖКГ, щоб у 2010 році цей будинок включили до капремонту. Але гарантії, що включать, не даю. Нехай ця жінка приходить у понеділок на прийом і може ми про щось домовимось. Прийом: з 8:00 до 12:00 і з 16:00 до 20:00.
Богдан Шиптур, композитор:
– У 2009 році – 100 років від дня народження нашого краянина, видатного композитора Анатолія Кос-Анатольського. Пасувало би одну з вулиць міста назвати на його честь. Чи це можливо і що для цього потрібно зробити?
Зінаїда Федорук, заступник міського голови:
– Слід написати звернення і надіслати на ім’я міського голови. Ініціатором перейменування може бути громадська організація, депутати, трудовий колектив чи науковці. У тексті потрібно аргументувати, як пов’язана ця особа з містом, і закцентувати на тому, яка є необхідність називати вулицю на честь цієї постаті. Далі комісія рекомендує винести питання на виконком, потім – на сесію. Якщо депутати схвалюють, то вулиця отримує нову назву. Засідання комісії відбувається не рідше, ніж раз у квартал. Якщо є необхідність, ми засідаємо частіше.
Comments are closed.