Без категорії

Замовлене вбивство 12 тополь

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У суботу, 6 березня, о 16:00 до служби оперативного реагування міськвиконкому поступило пові-домлення про те, що невідомі особи зрізають дерева в районі ПТУ №13 та церкви (вул. Довженка). «Вони зрубали 12 дерев і завантажили їх у машину ЗІЛ-130, – сказала керівник оперативної служби реагування Тетяна Клочко. – А зрізи засипали снігом та старим листям».

Інформацію терміново передали до пасічнянського відділ-ку міліції. Як сказав заступник начальника МВВС з громадської безпеки Андрій Прусак, міліція таки затримала п’ятьох зловмисників та автомобіль зі зрізаними деревами. «Зараз вирішується питання про притягнення їх до адміністративної відповідальності», – каже Прусак.

Далі він додав, що ці особи є мешканцями прилеглих сіл і зрізали вони ті тополі нібито за замов-ленням власника тої території. Мовляв, аби його виконати, їм треба було зрізати ще 15 дерев.

Міський голова Віктор Анушкевичус дав команду комунальникам та міліції допитати порушників і з’ясувати ім’я «власника». А головному архітектору міста Ігорю Гаркоту мер порадив з’ясувати, чи, бува, не має хтось із забудовників планів на цю територію. Хтозна, може таким чином знайдеться замовник цієї «акції».

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.