Без категорії

Ющенко і Тимошенко присягнули народу України

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У суботу, 12 грудня, у 114 Івано-Франківській бригаді тактичної авіації було свято. Майже сотня юнаків приймала Військову присягу, яка є завершальним етапом курсу молодого бійця. Всі вони народилися вже після здобуття Україною незалежності.

В одному строю стояли хлоп­ці з Івано-Франківської, Чернівецької, Житомирської, Запорізької та Кіровоградської областей. Командування роти молодого поповнення свідомо прийняло рішення комплектувати взводи вихідцями з різних куточків України. В результаті молоді солдати швидко знайшли спільну мову та разом опановували військову справу. За плечима виснажливі заняття зі стройової підготовки, марш-кидки, бойові стрільби та інші, не менш важливі елементи бойової підготовки.

Цікаво, що серед майбутніх воїнів‑авіаторів є два солдата із прізвищами Ющенко і Тимо­шенко. Богдан Ющенко призваний з Житомирщини, а Дмитро Тимошенко – справжній запорізькій козак. На відміну від своїх знаменитих однофамільців хлопці потоваришували і тепер разом служитимуть в українській армії.