Без категорії

Юрій Романюк

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Цього тижня «Репортер» відзначає голову фракції БЮТ в Івано-Франківській обласній раді. За надрадикальну просту позицію – проти всіх. На сесії пан Романюк зачитав заяву до прикарпатців від фракції БЮТ в обласній раді. Почалося все спокійно – з висловлення подяки краянам «за вражаючу безпрецедентну підтримку від виборців Прикарпаття під час президентської кампанії 2010 року».

А потім пішло-поїхало. «Завдяки зрадницькій позиції колишнього висуванця помаранчевого Майдану екс-президента Віктора Ющенка та можновладної жменьки наближених примітивних запроданців з Банкової, братів та кумів, плющів, балог, мартининків, жваній, полянчечей та ін…., стала можливою реалізація повернення до влади Януковича і його команди», – натхненно читав Романюк. Нашоукранці, яких в обласній раді понад сімдесят, обурливо гуділи. «Тепер зрозуміло, що Ющенко та Янукович, то два яйця – тільки вигляд з боку!», – добивав Романюк.

А під кінець гучно заявив, що фракція БЮТ в обласній раді буде опозиційною до нової антиукраїнської влади. І гордо повернувся у зал.

Своє «фе» заяві бютівців взявся озвучувати нашоукраїнець, заступник голови облради Остап Дзеса. Проте говорити йому було не просто – до іншого мікрофона добрався Юрій Романюк. Він підходив до мікрофона декілька разів, як по свячену воду, щойно заходилося про політику.

Ну що ж, проти всіх, так проти всіх. Аби лиш послідовний.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.