Без категорії

Віктор Неміш і Михайло Бойчук

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

В Івано-Франківську шини вже не горять. Тепер палають автівки революціонерів. Така історія сталася з двома активістами івано-франківського Майдану – депутатом облради та головою Координаційної ради Віктором Немішем та активістом Михайлом Бойчуком, більш відомим у місті під прізвиськом Хімік. Обом чоловікам з інтервалом у два дні спалили машини.

Спершу ця неприємність трапилася з Віктором Немішем. Вночі з 26 на 27 травня у дворі на Вовчинецькій горів його «Nissan». На думку Неміша, в автівку кинули «коктейль Молотова». На місце події виїхали працівники ДСНС та міліції. Висунули версію – підпал.

А 29 травня про підпал свого авто заявив Михайло Бойчук. При чому горіла навіть не його машина, а товариша, Хімік на ній лише їздив.

Він одразу пов’язав підпал зі своєю громадською діяльністю. «Починається контрреволюція, – сказав Михайло Бойчук.Ті люди, які заховалися під час революції, зараз починають робити те, що хочуть».

За словами Хіміка, охочих спалити йому авто є чимало, адже він багато кому «притис хвоста». Але пообіцяв не припиняти діяльність, адже, на його думку, якщо хочуть залякати, то він на правильному шляху. Бойчук звернувся із заявою в міліцію та запевнив, що спільно з правоохоронцями шукатиме палія.

Кому насолили Хімік з Немішем? Може тим, проти кого так часто влаштовували пікети – контрреволюціонерам. Може, комусь із ображених бізнесменів чи простих мешканців. Може, навіть один одному. Із цим має розбиратись міліція. Але, якщо так піде і надалі, у наших революціонерів залишиться тільки БТР.