Без категорії

«Ураган» переміг у Харкові

Івано-Франківський «Ураган» 21 листопада в рамках 11‑го туру Вищої футзальної ліги України здобув важливу перемогу над харківським «Монолітом».
Наша команда поступалася по ходу зустрічі 2:1. Кульмінація настала у кінці другого тайму. На 37 хвилині харків’яни заробили шостий фол. Дабл-пенальті чітко реалізував Валентин Цвєлих — 2:2. За декілька секунд господарі знову зфолили, і Валентин з десятиметрової позначки вивів «Ураган» вперед. Ще за хвилину він, уже з гри, оформив хет-трик — 2:4.
«Моноліт» не опустив руки. За хвилину до сирени Костянтин Сколотій скоротив відставання до мінімуму. Втім на останніх секундах поєдинку у порожні ворота забив Андрій Паршиков — 3:5.
«Ураган» відірвався від найближчих переслідувачів на сім очок і продовжує посідати четверте місце, відстаючи від львівської «Енергії» на два пункти.
Інші результати туру: ПФС — Локомотив 0:2, Контингент — Енергія 2:3.