«Тайм» став чемпіоном України

А того ж дня «Ураган» зіграв внічию з «Шахтарем»  Микола Волков За два тури до кінця першості сталися дві знакові події. Львівський «Тайм» вперше у своїй історії став чемпіоном України, а івано-франківський «Ураган» вперше з 2006 року не програв донецькому «Шахтарю».

Виходячи на матч з «Ураганом», футболісти «Шахтаря» вже знали, що чемпіонами цього сезону їм не бути. Декілька годин перед цим у Львові відіграли місцеві «Тайм» і «ТВД». Таймівці здо-були перемогу з рахунком 10:2! Відірвавшись на недосяжні 12 очок від донеччан, львів’яни святкували чемпіонство.

У Донецьку ж матч видався драматичним. Його героєм по праву можна вважати кіпера «Урагану» Олега Іжаковського. Він тягнув усе, що летіло у ворота. Це дало змогу команді вистояти на «нуль» у першому таймі і впевнено почуватися у другому.

Після перерви почалися голи.  Спершу на 25 хвилині Павлюк майстерно пробив низом повз воротаря — 0:1. За три хвилини «Ураган» розіграв блискучу атаку, у фіналі якої все той же Павлюк, витримавши театральну паузу, невідпорно зарядив під перекладину — 0:2! Радість франківців була настільки бурхливою, що Владислав Корнєєв з Євгеном Валенком схопили від судді по «гірчичнику».

Шкода, але «Урагану» не вдалося відстояти перемогу, яка тягнула на сенсацію. Буквально за дві хвилини дублем відзначився Олег Мірошник. «Шахтар» почав грати навідбій і таки довів матч до нічиєї — 2:2.

П’яте місце вже в кишені «Урагану». І підопічні Сергія Гупаленка ще зберігають шанси на четверту сходинку. Головне — виграти дві останні гри. А це буде домашній поєдинок з «ЛТК» 23 травня та виїзний матч зі львівською «Енергією» 30 травня.

28 тур. Результати: Моноліт — Єнакієвець 2:2, Марріон — Локомотив 2:6, Контингент — Планета-Міст 7:2, СумДУ — Кардинал 2:3, Тайм — ТВД 10:2, ЛТК — МФК Рівне 3:1, Шахтар — Ураган 2:2.