Без категорії

Рекорд від Чередніченка

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Хоч цього тижня «Говерла» припинила свою рекордну виграшну серію, яка сягнула тринадцяти матчів поспіль, проте не забарилася із ще одним рекордом. Його встановив Олександр Чередніченко.

«Говерла» грала на виїзді з дніпродзержинським «Дніпро-Азотом». Господарі майданчика були фаворитом зустрічі, адже на початку сезону відкрито заявляли, що мітять у Супер лігу, тому очки віддавати не збирались.

На жаль, обидва матчі франківці програли. У першому поєдинку «Говерла» виступила дещо краще, ніж у другому. Рахунок — 87:72. Найрезультативнішими у матчі були Олександр Шостуха (17 очок) та Олександр Чередніченко (14 очок).

Наступного дня команди забивали більше. Свій найкращий матч видав один з лідерів «Говерли» цього сезону двадцятитрирічний Олександр Череднічеко. Він заробив рекордні тридцять очок і встановив найкращий результат не тільки для себе, а для всієї команди. Попереднє досягнення у результативності, 29 очок за матч, належало Денису Спиридонову. Проте підсумковий рахунок був не на користь «говерлян» — 92:78.

Після цього поєдинку франківський баскетбольний клуб опустився на шосте місце у Вищій лізі. Цими вихідними прикарпатські «гулівери» приймуть вдома криворізький «КДПУ».

 

Результати матчів туру:

ДОНЕЦЬК (Донецьк) — КРЕМІНЬ-ПОЛІТЕХНІК (Кременчук) 86:77?86:70

ДНІПРО-АЗОТ (Дніпродзержинськ) — ГОВЕРЛА (Івано-Франківськ) 87:72?92:78

КТУ (Кривий Ріг) — ДОМОГРАД (Одеса) 79:82 ОТ 75:59

КДПУ (Кривий Ріг) — МСДЮСШОР (Вінниця) 91:74?98:54

КОКСОХІМ?СТАЛЬ (Алчевськ) — ГРИФОНИ (Сімферополь) 98:86?104:89

Микола Волков