Ігор (Івано-Франківськ):– Зупинився в Івано-Франківську біля площі Міцкевича на п’ять хвилин. В ательє була черга, тому вийшов за вісім хвилин. Паркувальник вимагав оплатити як за цілу годину. На відмову оплати за годину отримав на свою адресу купу ненормативної лексики… Чому вісім хвилин паркування вимагають оплати як за годину і якими нормативними документами це обумовлено?..Ярослав Квас, директор ДКП «Технічний центр «Сервіс-Авто»:– Згідно із правилами паркування, діє погодинна оплата. Залишивши свою машину на платній парковці, водій сплачує одразу за годину стоянки. Аналогічно, коли він простояв годину і 10 хвилин, він сплачує вже за дві години стоянки.Так працює цілий світ. Візьмемо найпростіший приклад. Нині, сідаючи в таксі, ви одразу платите 8 грн. за так звану «посадку». І немає різниці, як задалеко ви поїдете. У паркуванні схема – аналогічна.
Денис (Коломия):
– На вулицях рекламують дублікати номерних знаків. Тепер, якщо я втратив один номер, то можна замовити дублікат і це буде законно? Колись я при втраті одного із номерних знаків виробляв повністю нові, а це коштувало немало.
Валерій Ткачов, представник СПД «Нікель» в Івано-Франківській області:
– У такій ситуації водій має два шляхи. Можна звернутися до МРЕВ та повністю перереєструвати автомобіль, отримати нові номерні знаки. Інший шлях (теж абсолютно законний) – зробити дублікати номерних знаків. Для цього необхідно пред’явити техпас-порт, український паспорт, довіреність (якщо водій їздить за нею) та довідку про те, що номерний знак не вилучався ДАІ.
До слова, з огляду на ціну питання, дублікат є вигіднішим. Адже перереєстрація транспортного засобу обійдеться мінімум у 1000 грн. Натомість, виготовлення дублікату одного номерного знака – 200 грн., а комплекту із двох номерів – 300 грн.
Comments are closed.